Op maandag 4 september a.s. starten we met de eerste van een serie sociëteitsavonden van onze vereniging in ons clubhuis, onder de naam Beatrix Cocktail Night. Op iedere eerste maandag van de maand organiseren we een interessant programma om de onderlinge binding in onze vereniging te verstevigen.

In een sfeervolle entourage presenteren we boeiende sprekers vanuit de (roei)sportwereld om ons te inspireren bij onze sportbeoefening. Daarna kunt u onder het genot van een hapje en een drankje ongedwongen andere clubleden ontmoeten. Casual dresscode.

Op 4 september a.s. bijt de bekende trainer/coach Bert Cocu bij ons de spits af. Hij zal ons verslag doen van zijn roeiavonturen Down Under, waar hij successen vierde met diverse  Australische teams.

Wij nodigen graag alle leden uit om van de BCN een succes te maken. Zet daarom 4 september a.s. 19.30 uur in uw agenda. Toegang € 4.

De BCN wordt mogelijk gemaakt door de inzet van nieuwe leden die iets terug willen doen als dank voor de vele uren die coaches en andere vrijwilligers aan hun instroom in de roeiwereld besteed hebben.

Inloggen

<<  Augustus 2017  >>
 ma  di  wo  do  vr  za  zo 
   1  2  3  4  5  6
  7  8  9101112
14151617181920
2223242527
28293031   

Roeipraet

Als pdf? klik hier

Onze sponsors