Lisa van Slagmaat is zondag in het Lichte Dames beginnelingen 1x veld gestart. Met de typerende wind en golven van de WA baan, heeft ze redelijk geroeid in de voorwedstrijd, maar net niet voldoende om daarmee te klassificeren voor de A-finale.
In de B-finale ging het haar beter af en wist ze met ruime voorsprong te winnen van de andere dames. De winnaar van de A-finale gaat nog wel sneller, maar met een 2e overall tijd kan ze op de Westelijke proberen om dan echt de snelste te zijn.

Oud jeugdlid Robert Tiemeijer, nu roeiend bij de onze buren Thêta wist in B4+ blik te trekken. Helaas geen filmpje van deze race, maar wel van de start van de voorwedstrijd met daarin de ploeg van Robert naast de onfortuinlijke ploeg van Vidar... Start VW B4+

 

De tijden van Lisa

zo 09:45 - LDB 1x voorwedstrijd 2

1e, 2e en 3e => FA, overige => FB

pos.codeploeg
slag
baan500m1000m
interval
1500m
interval
finish
interval
promotie
1. SKO Skøll 1 [6] 02:22,89 (1) 04:50,66 (1) 08:32,57 (5) 09:38,32 (1) FA
Pam Scheer 02:27,77 03:41,91 01:05,75
2. SKA Skadi [5] 02:25,35 (2) 04:54,71 (2) 07:22,39 (2) 09:45,73 (2) FA
Claudia de Hartog 02:29,36 02:27,68 02:23,34 +7,41
3. VID Vidar 1 [8] 02:26,22 (4) 04:58,92 (4) 07:26,30 (3) 09:47,64 (3) FA
Naomi de Fouw 02:32,70 02:27,38 02:21,34 +9,32
4. BEA Beatrix [4] 02:25,46 (3) 04:56,96 (3) 07:27,74 (4) 09:52,61 (4) FB
Lisa van Slagmaat 02:31,50 02:30,78 02:24,87 +14,29
5. OKE Okeanos [7] 02:28,29 (5) 05:32,27 (5) 07:16,87 (1) 11:25,03 (5) FB
J.C. d'Aumerie 03:03,98 01:44,60 04:08,16 +1:46,71
zo 14:50 - LDB 1x B-finale
pos.codeploeg
slag
baan500m1000m
interval
1500m
interval
finish
interval
verschil
1. BEA Beatrix [4] 02:19,09 (3) 04:45,51 (1) 07:11,47 (1) 09:37,82 (1)  
    Lisa van Slagmaat     02:26,42   02:25,96   02:26,35    
2. VID Vidar 2 [3] 02:17,59 (1) 04:46,48 (2) 07:18,75 (2) 09:50,54 (2)  
    Saskia Triscos     02:28,89   02:32,27   02:31,79   +12,72
3. OKE Okeanos [5] 02:18,35 (2) 04:56,66 (3) 07:35,72 (3) 10:13,60 (3)  
    J.C. d'Aumerie     02:38,31   02:39,06   02:37,88   +35,78
zo 14:55 - LDB 1x A-finale
pos.codeploeg
slag
baan500m1000m
interval
1500m
interval
finish
interval
verschil
1. SKO Skøll 1 [3] 02:15,58 (1) 04:40,01 (1) 07:03,13 (1) 09:27,90 (1)  
    Pam Scheer     02:24,43   02:23,12   02:24,77    
2. NJO Njord [4] 02:18,40 (2) 04:44,96 (2) 07:10,89 (2) 09:38,90 (2)  
    Wieke van Oostveen     02:26,56   02:25,93   02:28,01   +11,00
3. SKA Skadi [5] 02:22,31 (4) 04:47,17 (3) 07:14,33 (3) 09:43,21 (3)  
    Claudia de Hartog     02:24,86   02:27,16   02:28,88   +15,31
4. VID Vidar 1 [7] 02:21,10 (3) 04:52,91 (4) 07:24,02 (4) 09:56,29 (4)  
    Naomi de Fouw     02:31,81   02:31,11   02:32,27   +28,39
5. TRI Triton [6] 02:23,50 (5) 04:58,51 (5) 07:32,69 (5) 10:09,14 (5)  
    Willemijn Winters     02:35,01   02:34,18   02:36,45   +41,24

Inloggen

<<  Augustus 2017  >>
 ma  di  wo  do  vr  za  zo 
   1  2  3  4  5  6
  7  8  9101112
14151617181920
2223242527
28293031   

Roeipraet

Als pdf? klik hier

Onze sponsors