Zaterdagochtend is Floor Nijs, coach Peter Nijman, 1e geworden in haar heat M16 1x. En overall met een 2e tijd.
Robert en Koen, coach Ger, hebben gestart op Aegon NK Junioren Groot in J18 2x veld en zijn daar als 5 in de B-Finale op zondag geëindigd.



Floor ARB 2016 2

 

 codeploeg
slag
baan500m1000m
interval
1500m
interval
finish
interval
promotie
1. BEA Beatrix [4] --   04:12,93 (1)   06:29,27 (1)   08:45,24 (1)  
    Floor Nijs           02:16,34     02:15,97    
2. PAM Pampus [2] --   04:19,75 (2)   06:34,55 (2)   08:47,47 (2)  
    Bente Zijlstra           02:14,80     02:12,92   +2,23
3. LEY Leythe 1 [3] --   04:41,21 (4)   07:05,42 (4)   09:23,34 (3)  
    Femke Sistermans           02:24,21     02:17,92   +38,10
4. TRO Tromp [5] --   04:38,42 (3)   07:02,81 (3)   09:24,56 (4)  
    Lotte van Kampen           02:24,39     02:21,75   +39,32

 

 

za 15:39 - J18 2x voorwedstrijd 4

1e, 2e en 3e => HF

pos.codeploeg
slag
baan500m1000m
interval
1500m
interval
finish
interval
promotie
1. WIL Willem III/Maas [3] 01:39,38 (1)   03:24,08 (1)   05:10,09 (1)   06:57,57 (1) HF
    Charles de Monchy       01:44,70     01:46,01     01:47,48    
2. WIL Willem III [5] 01:41,19 (2)   03:26,83 (2)   05:15,27 (2)   07:05,28 (2) HF
    Miguel Overzier       01:45,64     01:48,44     01:50,01   +7,71
3. BEA Beatrix [2] 01:46,84 (4)   03:37,25 (4)   05:28,11 (4)   07:16,11 (3) HF
    Koen de Boer       01:50,41     01:50,86     01:48,00   +18,54
4. NAA Naarden 2 [4] 01:44,18 (3)   03:35,49 (3)   05:27,76 (3)   07:19,74 (4)  
    Friso Lohman       01:51,31     01:52,27     01:51,98   +22,17
5. ALK Alkmaarsche [1] 01:50,43 (5)   03:41,14 (5)   05:36,54 (5)   07:28,01 (5)  
    Joram Nottrot       01:50,71     01:55,40     01:51,47   +30,44
6. MAA Maas 2 [6] 01:56,22 (6)   03:49,83 (6)   05:42,77 (6)   07:34,41 (6)  
    Victor van Dam       01:53,61     01:52,94     01:51,64   +36,84

 

zo 10:18 - J18 2x halve-finale 2

1e, 2e en 3e => FA, rest => FB

pos.codeploeg
slag
baan500m1000m
interval
1500m
interval
finish
interval
promotie
1. WIL Willem III/Hoop [4] 01:37,95 (1)   03:20,51 (1)   05:05,39 (1)   06:50,10 (1) FA
    Willem Buist       01:42,56     01:44,88     01:44,71    
2. HER Hertog/Hemus [5] 01:40,09 (2)   03:24,62 (2)   05:09,67 (2)   06:54,28 (2) FA
    Leander Geschiere       01:44,53     01:45,05     01:44,61   +4,18
3. WIL Willem III/Maas [3] 01:41,41 (4)   03:25,12 (3)   05:13,86 (3)   06:59,85 (3) FA
    Charles de Monchy       01:43,71     01:48,74     01:45,99   +9,75
4. TRO Tromp 3 [1] 01:40,94 (3)   03:28,21 (4)   --     07:04,68 (4) FB
    Kjell Bottema       01:47,27               +14,58
5. BEA Beatrix [6] 01:42,36 (6)   03:28,67 (5)   --     07:07,79 (5) FB
    Koen de Boer       01:46,31               +17,69
6. RIC RIC/Hoop [2] 01:41,89 (5)   03:30,56 (6)   --     07:10,61 (6) FB
    Nando Schröder       01:48,67               +20,51

 

zo 16:27 - J18 2x B-finale

pos.codeploeg
slag
baan500m1000m
interval
1500m
interval
finish
interval
promotie
1. RIC RIC/Hoop [6] 01:41,86 (2)   03:27,69 (1)   05:14,82 (1)   07:00,01 (1)  
    Nando Schröder       01:45,83     01:47,13     01:45,19    
2. TRO Tromp 3 [3] 01:41,57 (1)   03:28,67 (2)   05:16,77 (2)   07:03,59 (2)  
    Kjell Bottema       01:47,10     01:48,10     01:46,82   +3,58
3. ZWO Zwolsche/Hunze [4] 01:42,71 (3)   03:33,14 (3)   05:19,94 (3)   07:06,47 (3)  
    Jurjen Randag       01:50,43     01:46,80     01:46,53   +6,46
4. HUN Hunze/Gouda [5] 01:46,04 (5)   03:35,85 (4)   05:27,50 (4)   07:14,63 (4)  
    Thomas Kuipers       01:49,81     01:51,65     01:47,13   +14,62
5. BEA Beatrix [2] 01:44,68 (4)   03:36,75 (5)   05:29,55 (5)   07:15,57 (5)  
    Koen de Boer       01:52,07     01:52,80     01:46,02   +15,56
<<  Oktober 2022  >>
 ma  di  wo  do  vr  za  zo 
     
  3  4  5  6  7  8  9
121314
171819202123
242526272829
      

 

 

Onze sponsors